Nr katalogowy: 350

Barbara JONDERKO-JAGŁA, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 350

Kompozycja, 2013

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Jonderko Jagła / 2013;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł