Nr katalogowy: 322

Marek FIREK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 322

Józef Tomczyk-Kurosawa...Art.Gazeta,2004

olej, płótno; 65 x 95 cm;
sygn. p. d.: M.F. / 04
estymacja: 10 100 - 12 100 zł