Nr katalogowy: 321

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 321

Kobieta sowa, 2011

tempera, płótno; 54 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2011.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł