Nr katalogowy: 323

Szymon URBAŃSKI

Nr katalogowy: 323

Ruch, 2005

olej, płótno; 140 x 100 cm;
opisany na odwrocie: S.U/2005/03/0009/018 / SZYMON URBAŃSKI / RUCH 2005 huile
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł