Nr katalogowy: 304

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 304

Piękny Instalator, 1996/97

olej, płyta; 80 x 60 cm
sygn., dat. i opisany l. d. DUDA GRACZ 2061/ 97;
estymacja: 150 000 - 180 000 zł