Nr katalogowy: 305

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 305

Wiejski Chrystus, 1990

olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK, opisany l. d.: WIEJSKI CHRYSTUS;
estymacja: 92 000 - 110 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)