Nr katalogowy: 303

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 303

Podróż do Remis, 2003

olej, akryl, płótno; 58 x 71 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
estymacja: 150 000 - 170 000 zł