Nr katalogowy: 5

MAZURKIEWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 5

Pejzaż górski ze snopami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, pastel, papier; 24 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Mazurkiewicz 98 (? słabo czytelnie, ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł