Nr katalogowy: 6

Borys PETRYŃSKI (1891-1942 AUSCHWITZ)

Nr katalogowy: 6

Mimozy w błękitnym wazonie, lata 30. XX w.

pastel, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: BPetryński.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł