Nr katalogowy: 4

Jan Bogumił SOKOŁOWSKI (1899-1982)

Nr katalogowy: 4

Zwózka siana

akwarela, gwasz, papier; 28,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Sokołowski.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł