Nr katalogowy: 3

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 3

W stajni, 1953

akwarela, ołówek, gwasz, papier; 33 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: … 1953r (ołówkiem, nieczytelnie).
estymacja: 1 700 - 1 900 zł