Nr katalogowy: 320

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 320

Tulipan, 2017

akryl, płótno; 14 x 18 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2017 / E.DWURNIK;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)