Nr katalogowy: 321

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 321

Duże czerwone tulipany, 1983

akryl, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł