Nr katalogowy: 319

Henryk SZADKOWSKI (1937-2013)

Nr katalogowy: 319

Bez tytułu, 1999

technika własna, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi obrazu: H. SZADKOWSKI 99;
estymacja: 3 400 - 4 000 zł