Nr katalogowy: 318

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 318

Kompozycja. Wspomnienia. Biały

olej, płótno; 154 x 130 cm;
opisany na odwrocie: 19 (w kole) oraz stempel
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Cena oferowana 7 500 zł