Nr katalogowy: 330

Jerzy GNATOWSKI

Nr katalogowy: 330

Pejzaż jesienny, 1989

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1989.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł