Nr katalogowy: 331

Jerzy GNATOWSKI

Nr katalogowy: 331

Wnętrze lasu, 1991

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1991.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł