Nr katalogowy: 329

MONOGRAMISTA LS, XX W.

Nr katalogowy: 329

Pejzaż fantastyczny, 1962

olej, płótno; 55 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: LS [inicjał wiązany] / 1962.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł