Nr katalogowy: 320

Adam NOWACKI

Nr katalogowy: 320

Rosy Diary, 2022

olej, cienkopis; papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn. p.d.: Adam Nowacki 22 / A.Nowacki 22 oraz stempel autorski
estymacja: 3 000 - 4 000 zł