Nr katalogowy: 321

Adam NOWACKI

Nr katalogowy: 321

Tertium Non Datur, 2022

olej, flamaster; papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 95 cm;
sygn. l.d.: Adam Nowacki ' 22 =Tertium Non Datur = / 1229/06/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł