Nr katalogowy: 319

Adam NOWACKI

Nr katalogowy: 319

Saintly Comedy, 2022

olej, flamaster; papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn. l.b.: Adam Nowacki 22 / =Saintly Comedy= 1230/07/22
estymacja: 3 000 - 4 000 zł