Nr katalogowy: 318

Jerzy WOLFF (1902 - 1985)

Nr katalogowy: 318

Caput hominis est eius signum, 1984

olej, płótno, 81,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d.: Wolff 84
estymacja: 3 000 - 4 000 zł