Nr katalogowy: 320

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 320

Martwa natura z naczyniami, 1979

olej, płótno; 60 x 70 cm;
opisany na odwrocie: A. Kurzawski / 1979 / 60 x 70.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł