Nr katalogowy: 319

David BURLIUK (1882-1967)

Nr katalogowy: 319

Chata

olej, sklejka; 48 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Burliuk.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł