Nr katalogowy: 322

Leszek MISIAK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 322

Nów, 1999

olej, tempera jajowa, płótno; 44 x 35 cm;
sygn. p. d.: ML (inicjał wiązany);
estymacja: 5 500 - 6 500 zł