Nr katalogowy: 316

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 316

Sen o zapachu mandarynek, 1988

olej, płótno; 170 x 200 cm;
opisany na odwrocie: GÓRA / "SEN O ZAPACHU MANDARYNEK" (w prostokącie); ZBIGNIEW SPRYCHA / 1988 / ul. DZIERŻYŃSKIEGO 37/29 / 30-05
estymacja: 15 000 - 18 000 zł