Nr katalogowy: 315

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 315

Oczekiwanie na bohatera, 1989

olej, płótno; 170 x 200 cm;
sygn. l. d.: Z.SPRYCHA 89,
estymacja: 15 000 - 18 000 zł