Nr katalogowy: 317

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 317

Potrawę przygotować bezpośrednio przed spożyciem, 1981

olej, płótno; 115 x 145 cm;
sygn. p. d.: sabat Dowgiałło, u góry napis: Potrawę przygotować bezpośrednio przed spożyciem;
estymacja: 24 000 - 28 000 zł