Nr katalogowy: 47

Bogusław SERWIN (1887-1956)

Nr katalogowy: 47

Martwa natura z kukiełką, 1924

olej, tektura; 71 x 71 cm;
sygn. i dat. p. g.: SERWIN. 924
estymacja: 2 700 - 3 200 zł