Nr katalogowy: 48

Jan SKOTNICKI (1876-1968)

Nr katalogowy: 48

Owoce na stole, 1933

olej, tektura; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JAN SKOTNICKI 1933
estymacja: 3 800 - 4 600 zł