Nr katalogowy: 46

Matylda MELENIEWSKA (1869-1930)

Nr katalogowy: 46

Piwonie w wazonie, 1920

olej, tektura; 72,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: MMELENIEWSKA / 1920
estymacja: 2 500 - 3 000 zł