Nr katalogowy: 11

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 11

Wóz na wiejskiej drodze

olej, tektura; 42,5 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł