Nr katalogowy: 10

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 10

Ułan karmiący konia, 1936

olej, sklejka; 30 x 41 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: Jerzy Kossak / 1936
estymacja: 15 000 - 18 000 zł