Nr katalogowy: 12

Aleksander MAKOWSKI (1869-1924)

Nr katalogowy: 12

Pościg za bolszewikami

olej, płótno dublowane; 64,5 x 104 cm;
sygn. l. d.: ALEKSANDER MAKOWSKI
estymacja: 4 000 - 4 800 zł