Nr katalogowy: 9

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 9

Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, 1927

olej, płótno; 97 x 141 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 27
estymacja: 100 000 - 120 000 zł