Nr katalogowy: 8

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 8

Cynie w wazonie, 1940

olej, płótno; 35,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: a. karpiński
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł