Nr katalogowy: 7

Józef UNIERZYSKI (1863-1948)

Nr katalogowy: 7

Gorejący miecz sprawiedliwości, 1943

olej, płótno; 83,5 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Unierzyski / 1943 r.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł