Nr katalogowy: 322

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 322

Pejzaż zimowy, 1979

olej, płótno; 75 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: WZakrzewski 1979.
estymacja: 19 000 - 22 000 zł