Nr katalogowy: 321

Juliusz JONIAK (1925-2021)

Nr katalogowy: 321

Ogrodniczka (Portret z roślinami), 1985

olej, płótno; 92 x 73 cm
sygn. i dat. p. g.: Joniak 85;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł