Nr katalogowy: 324

Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)

Nr katalogowy: 324

Bez tytułu

olej, płyta; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. LEWANDOWSKI.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł