Nr katalogowy: 33

Stanisław ŻARNECKI (1877-1956)

Nr katalogowy: 33

Błonie podkrakowskie, 1919

olej, tektura; 19 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Żarnecki / 1919 (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł