Nr katalogowy: 34

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 34

Chaty w śniegu, 1929

olej, tektura; 25 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Czajkowski / 1929
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł