Nr katalogowy: 32

Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)

Nr katalogowy: 32

Nad rzeką, 1891

olej, płótno; 31 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Jaroszyński 1891
estymacja: 17 000 - 20 000 zł