Nr katalogowy: 31

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 31

Pejzaż włoski z okolic Como, 1926

olej, karton naklejony na tekturę; 20,5 x 30,2 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA / COMO 1926
estymacja: 21 000 - 24 000 zł