Nr katalogowy: 30

Gerard WOLFF (1882-1962)

Nr katalogowy: 30

Pejzaż z cyprysami, 1924

akwarela, papier; 51 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: G. Wolff 1924
estymacja: 1 300 - 1 400 zł