Nr katalogowy: 344

Filip LEONIAK (ur. 1995)

Nr katalogowy: 344

Obiekty pożądania, 2021

akryl, olej, płótno; 180 x 160 cm;
opisany na odwrocie: F. Leoniak / "Obiekty pożądania" / akryl, olej, płótno / 180 x 160 cm / 2021.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł