Nr katalogowy: 343

Michał GŁOWACKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 343

Furia, 2022

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Furia" / Michał Głowacki / 2022.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł