Nr katalogowy: 345

Natalia SPYRKA (ur. 1995)

Nr katalogowy: 345

Podwójny portret, 2020

olej, płótno; 60 x 50 cm; (praca w owalu);
na odwrocie opis autorski: Natalia Spyrka / "Podwójny portret", 2020.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł