Nr katalogowy: 417

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 417

Bzy i tulipany, 1987/1990

olej, płótno; 65 x 49 cm;
sygn. i dat. l. g.: Konrad Srzednicki / 1987 - 1990.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł