Nr katalogowy: 418

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)

Nr katalogowy: 418

Odpoczynek na działce, 1999

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANI.PIETRZAK.KRUPIŃSKA 1999 R;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł